skip to main |
skip to sidebar
.
.
Ary nIe misJ updte smthg yg misJ rse pening..smpai xthu kat mne nak luah..
MisJ kne lamar dgn sorg kawan mIsJ..
Lamar ap?
Lamar tok kawen la..huhuhuhu
waaa....misJ xthu nak ckp ap cz misJ msih muda..(muda ke?)..hihihi
die ajak tunang dlm masa terdekat nie...what?
misJ cm xsedia...bru umur 26...
xmao la..
last2 misJ ckp kat org tu..suruh g smayang istikharah dlu...
mntak petunjuk...mne r thu die dpt ptunjuk ti yg misJ nie bkn calon tok die..
adussshhh2..pening pale mikirkannyer...sobsob
.
.
.
0 orang yang cute usha blog MISZ J la..:
Post a Comment